Haftalık Burç Yorumları (30 Ocak-5 Şubat) Arası

Evet sevgili astroloji tutkunları, bu hafta burcunuzda neler olacak? Hangi burçlar için rahat bir hafta geçerken hangi burçlar için sıkıntıların hakim olduğu bir hafta olacak? Doğadan Dermanlar burç yorumları 2017 yılı 30 Ocak 05 Şubat arası ile sizlerle.

KOÇ: İlk olarak haftalık koç burcu yorumları ile başlayalım. Tebrikler koçlar bu haftanın şanslı burcu olarak kayıtlarımıza geçiyorsunuz. Koçlar için oldukça şanslı bir dönem başlıyor. Cesaretin simgesi koçların bu cesur hamlelerine şansta eklenince değmeyin keyiflerine. İş yaşamında otorite sahibi olacağınız önemli bir dönem geliyor, bizden size tavsiye gökyüzü size bu kadar cömert davranırken atmanız gereken bütün adımları atabilirsiniz. Bu arada aşk hayatınız içinde söyleyecek birkaç lafımız var. Venüs burcunuza geliyor. Yoksa aradığınız aşkı bu aralar bulabilir misiniz? Olası ihtimali yüksek! Süregelen ilişkiniz içinde oldukça mutlu ve uyumlu bir dönem.

BOĞA: Haftalık boğa burcu yorumları ile devam edelim. Koçları her ne kadar haftanın en şanslı burcu ilan ettiysek de sevgili boğalar maalesef sizler için aynı durum söz konusu değil. Boğalar için şanssız bir döneme girdiğimizi belirtmeliyiz. Boğalara bu hafta önerilerimiz var. Öfkenize ve dilinize sahip çıkma zamanıdır. Kendinize hakim olamazsanız eğer başınız ağrıyabilir. Bu yüzden bu dönem biraz içinize kapanmanız çokta kötü bir fikir gibi gelmiyor. Sıkın dişinizi özellikle Mart ayının başları itibari ile başlayacak olan güçlü ve şanslı döneminiz size her şeyi unutturacak.

İKİZLER: Bakalım haftalık ikizler burcu yorumları bizlere neler söylüyor. Sevgili ikizler sosyal hayatınızda ki canlılık kan kaybetmeden devam ediyor. Bazı arkadaşlarınız aşk hayatınız için çaba içerisinde mesela çöpçatanlık bu ara tam da onların vazifesi gibi görünüyor. Yeni bir ilişkinin kapılarını arkadaşlarınızın aracılığı ile aralayabilirsiniz. Ayrıca sevgili ikizler dikkat edin bir kaç arkadaşınız ile de gerginlik yaşamanız olası. Maddi konularda ise yine kafanızın dolu olduğu bir dönem .

YENGEÇ: Yengeç burcu haftalık burç yorumları diyor ki; iki yıldır hiç bu kadar şanslı olmadınız. Atmanız gereken adımları bu ara atmanız lehinize olacak. Uzun zamandır aklınızda olan ve harekete geçirmeyi düşündüğünüz tüm adımları atma vaktidir. Bu kısa süre içerisinde neticelendirmek zorunda değilsiniz. Siz yeter ki adım atın.

ASLAN: Sevgili aslan burçları, sizin haftalık burç yorumlarınız ise oldukça enteresan! Bu ara yabancılarla aranızda bir çekim söz konusu, yabancı bir iş ortağı veya yabancılarla yapılan bir iş anlaşması yahut bir iş çalışması… Durun daha bitmedi belkide yabancı bir sevgili! Uzak ülkeler bu ara tamda sizin burcunuzla ilgileniyor!

BAŞAK: Başak burcu haftalık burç yorumları diyor ki; maddi konulardan kafanızı kaldıramayacağınız bir döneme merhaba diyorsunuz. Harcamalarınızın da oldukça artacağı bu dönemde sıklıkla para kazanma güdüsü yaşayacaksınız. Sizin için bir de kötü haberimiz var ki aman dikkat diyoruz, bu sıralar partnerinizin baskıcı tutumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

TERAZİ: Terazi burcunun haftalık yorumlarında ise; uzun süreli ilişkilerde inişli çıkışlı bir dönemin alarmı söz konusu. Bu ara sert çıkışlar yapabileceğiniz gibi aynı zamanda bu tutumu yumuşatan ılımlı hareketler de sergilemeniz mümkün. Seyahate çıkabilir ve bazı miras konuşmaları yapabilirsiniz. Miras konusunda özellikle babanız ilgi alanınızda.

AKREP: Akrep burcu haftalık burç yorumları yoğun iş hayatı ile karşımıza çıkıyor. İşlerinizde yaşayacağınız önemli artış sevgili akrepleri iş arkadaşları ile grup çalışmalarına sevk edecek. Bu yoğun dönemi başarı ile atlatabilmeniz için iş arkadaşlarınız ile doğru bir iletişim kurmalısınız. Mini seyahatler ve ailesel önemli konuşmalar söz konusu.

YAY: Haftalık yay burcu yorumları. Uzun zamandır yorulan yaylar için eğlenceli aktif ve sosyal bir dönem başlıyor. Nihayet ailenize ve eşinize vakit ayırıp eğlenceli bir döneme girdiniz. Bu dönemde aklınızda artan harcamalarınız ile birlikte para durumunu düşünmeniz söz konusu olsa da uzun zamandır çok çalıştınız ve bu kadar harcama hakkınız diyoruz.

OĞLAK: Haftalık oğlak burcu yorumları diyor ki; bu hafta oğlaklar oldukça baskıcı! Hatta baskıcı tutumları ile etrafındakilere adeta bir cehennem yaşatacak. Oğlaklar için birde ev ile haşır neşir olma vakti, temizlik tadilat, yenilik hepsi bu ara oğlakların ilgi alanında. Sevgili oğlaklar için ayrıca kariyer düşüncelerine yoğunlaştıkları bir dönemde söz konusu.

KOVA: Kovaları bu hafta neler bekliyor? Hımmm, kovalar için heyecanın zirve yapacağı iş gezileri söz konusu. Eğlence odaklı ama işi de beraberinde getirecek bu iş gezilerinde kovalar için mini aşklar, mini heyecanlar var. Yeni biri ile yakınlaşabilirsiniz sevgili kovalar, aman dikkat diyoruz. Yeni bir seyahatten yeni bir aşk doğabilir.

BALIK: Son olarak haftalık balık burcu yorumu ile yazımızı tamamlayacağız. Balıkları bu hafta para da para düşünceleri kemiriyor. İbrenin ucunu kaçıran balıklar için yeni hesaplamalar ve ek kazançları gözden geçirdikleri bir dönem söz konusu. Şu harcamamı kıssam, şuradan şu geliri elde etsem düşünceleri ile kavrulacağınız bu dönem sizin için bol bol para takıntısı oluşturacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir