Mart 2017 Burç Yorumları

Sevgili okuyucularımız Şubat ayını ortaladığımız bu günlerde Mart ayına yönelik beklentiler içerisine girdik bile. Şimdi sizin için tüm merak ettikleriniz ile Mart ayı burç yorumları yazımızı hazırladık. Bakalım Mart ayında sizleri neler bekliyor? Burcunuz Mart yorumlarında sizlere nasıl sinyaller veriyor. 2017 Mart burç yorumları tüm burçlar için sizlerle.

Genel itibari ile Mart ayında tüm burçları bekleyen önemli başlıklar;

  • 4 Mart Venüs gerilemesi! 15 Nisana kadar sürecek.
  • 12 Martta Başak burcunda dolunay var.
  • Eski sevgililer geri dönebilir.
  • Eski eşler barışma talebinde bulunabilir.
  • Yeni aşklara başlamamakta fayda var. Sonu hayal kırıklığı olabilir.
  • 9 Marttan 21 Nisana kadar Mars Boğa burcuna geçecek.
  • Bu dönemde söz, nişan, isteme gibi olayları 15 Nisan sonrasına ertelemeniz önerimizdir.

Koç Burcu Mart 2017 Burç Yorumları: 4 Martta Koçlarda Venüs retrosu gerçekleşecek. 15 Nisana kadar etkisini sürdürecek olan bu retro bazı önemli günleri ertelemeniz gerekecek. Özellikle söz, nişan, isteme gibi önemli olayları 15 Nisan sonrasına ertelemeniz gerekiyor. İş arkadaşlarınız ile bu dönemde sıkıntılar yaşayabilirsiniz bu nedenle Koçlar biraz dikkatli olmalı. Maddi konularda da iyi bir planlama yapmanız şart bu ay. Fakat 20 Mart Koçlar için bir dönüm noktası olacak, 20 Mart ile hayatlarına keyif güneşle birlikte gelecek. Burcunuza güneşin gelmesi ile daha eğlenceli bir dönemin kapılarını aralayacaksınız.

Boğa Burcu Mart 2017 Burç Yorumları: Mart ayında Boğa burcu! Boğa burcunun yöneticisi olan Venüs bu ay gerilerken tüm burçları hallaç pamuğu gibi dağıtacak sevgili Boğalar. Sizde bu retrodan fazlası ile nasibinizi alacaksınız ki Venüsün sizin yöneticiniz olması sizin daha fazla etkilenmenize neden olacak. Birden sinirlenebilir, birden parlamalar yaşayabilir ve gerginliklere neden olabilirsiniz. Bu tip dönemlerde sakin olmak hep tavsiyemizdir. İlişkiler noktasında etkin olacak olan Venüs retrosu eski aşkları gün yüzüne çıkarabilir. Veya yanılacağınız sonunda hüsran yaşayacağınız yeni aşkları da başlatabilir. Sizinde anladığınız üzere bu dönemde beklemede kalmak hayati kararlar almamak sağlıklı olacaktır. Aşk, ev, ilişkiler, romantizm ve cinsel konularda karmaşalar mevcut.

İkizler Burcu Mart 2017 Burç Yorumları: Sosyal hayatı öne çıkacak olan İkizler için Mart ayı projeler ayı olacak. İkizler burcunda 15 Nisana kadar sürecek venüs retrosu gönül ilişkilerinde beklemede kalmayı faydalı gösteriyor. Fakat İkizler için sosyal hayat ve iş yaşamı diğer burçlara nazaran bu ay son derece parlak geçecek. Venüs retrosundan en az hasarla çıkacak olan burç İkizler diyebiliriz. Mevkice yüksek kişiler sizinle bu dönemde iş ilişkileri içerisinde olacaksınız.

Yengeç Burcu Mart 2017 Burç Yorumları: Venüs retrosu tüm sıkıntıları ile bu dönemde sizleri de etkileyecek. Büyük yada küçük sorunlardan ötürü var olan ilişkinizde kopmalar yaşayabilirsiniz. Yeni ilişkilere başlamak ve eski ilişkinize geri dönmek tüm burçlar gibi sizlerde de sıkıntı yaratacaktır. Kariyer noktasında önemli beklentileriniz var bu dönemde! Fakat bu beklentiler noktasında hayal kırıklığı yaşamanız oldukça olası.

Aslan Burcu Mart 2017 Burç Yorumları: Aslanları Mart ayında eğitim konuları ve uluslararası iş konuları meşgul edecek. Uzak akrabalarınız ile sorunlar yaşayabilirsiniz bu dönemde. Yanlış anlaşılmalar ile karşılaşacaksınız. Ya siz yanlış anlayacak yada sizi yanlış anlayacaklar. Diğer burçların aşk yaşamında tsunami etkisi yapan Venüs retrosu sizi çokta fazla etkilemeyecek. Sizin bu ay kafanızı seyahatlar, eğitim ve hukuk konuları meşgul edecek.

Başak Burcu Mart 2017 Burç Yorumları: Başakları mart ayında neler bekliyor? Başak burcu mart yorumları neler? Venüs gerilemesinin getirisi olan eski sevgili dönüşleri Başak burcu içinde geçerli. Aman diyoruz sevgili başaklar ne eski aşklar, ne yeni aşklar bu dönemde hayatınızda olmamalı. Var olan ilişkinize sahip çıkmanız sizin için en hayırlı olanı. Zira diğer seçenekleriniz 15 Nisan sonrasında hüsranla sonuçlanacaktır. Bu arada yeni bir para girişi söz konusu. Maddi anlamda rahatlık Mart ayında sizleri bekliyor. 12 Martta burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay karar verme gücünüze etki edecek ve net kararlar vereceksiniz.

Terazi Burcu Mart 2017 Burç Yorumları: Denge burcu Terazi için Mart ayı oldukça önemli geçecek. İlişkileri etkileyen Venüs retrosu sizi de etkisi altına alıyor. İlişkilerde gün yüzünde çıkacak olan problemler 4 Marttan 15 Nisana kadar sürecek. Venüs en çok Boğalar ve Terazileri etkileyecek. Ortak girişimler içine girerken dikkat edin, kar edecek yerine zarar etme olasılığınız oldukça yüksek. Bu ay asla acele karar vermeyin. Özellikle bu ay Boğalar ve siz için son derece önemli. İyi ve kötü bu ay sizin için birlikte gün yüzüne çıkacak. İyi bildiğiniz kötü, kötü bildiğiniz iyi olabilir.

Akrep Burcu Mart 2017 Burç Yorumları: Akrepleri Mart ayı nasıl etkileyecek? Venüs gerilemesi yani venüs retrosu her burç gibi sizi de etkilemekten geri kalmıyor. Söylemekten yorulduk fakat 15 Nisana kadar ilişkilerinizi rölantiye almanızda fayda var. Özellikle eski eşlerden ve sevgililerden geri dönüşler sizleri daha çok etkisi altına alacak Akrepler. Eski ilişkilere yeniden şans verirken  aman diyoruz 2 defa değil çok defa düşünün, hatta bize sorarsanız 15 Nisana kadar bekleyin.  Akrepler bu ay yolunda gitmeyen aşk hayatlarınızı sorgulayacaklar. Bu sorgulama Akreplere hırs getirebilir, fazla hırs yanlış yapma olasılığını artırır unutmayın. Patronunuzla tartışmalar yaşayabilirsiniz, çok fazla yükselmemeniz sizin hayrınıza olacaktır.

Yay Burcu Mart 2017 Burç Yorumları: Yay burcunu Mart ayında neler bekliyor? Hayattan zevk alan Yaylar bu ay çocuk sahibi olmayı düşünebilirler. Eski sevgilileriniz geri dönüş talebinde bulunabilir, bu dönüşe evet demek çokta hayırlı olacak gibi görünmüyor malum 4 Mart retrosu sizi yanıltmak için geliyor. İş konusunda kafanızda acabalar var ise yapmakta olduğunuz işi bırakıp yeni bir iş girişimine girmeniz oldukça mantıklı olabilir. Bu arada borçlarınızı vaktinde alamayabilir, ödemelerinizi geciktirebilirsiniz.

Oğlak Burcu Mart 2017 Burç Yorumları: Gelelim Oğlak burcu Mart yorumlarına, sevgili oğlaklar 4 Martta meydana gelecek olan  Venüs gerilemesi sizleri de etkileyecek. Sizin 4. evinizde gerçekleşecek olan bu retro, aile ilişkilerinde duygusal çalkantılara neden olacak. Özellikle aile büyükleri ile gerilimler söz konusu olabilir. Ayrıca Oğlaklar için Mart ayında kariyer noktasında önemli adımlar gerçekleşebilir. Yeni bir eğitim alanı sizi zorlayıcı bir döneme sokabilir. Buna örnek olarak yeni bir üniversite yeni bir yurtdışı eğitimi gösterilebilir.

Kova Burcu Mart 2017 Burç Yorumları: Mart ayı kova burcu yorumları ile sizlerleyiz. Ah bu Venüs gerilemesi sizleri de tüm burçlar gibi etkileyecek. Eski aşklar, eşler, sevgililer geri dönmek için kapınızı çalarken aman dikkat diyoruz. Zira bu sıkıntılı dönem tüm burçlara söylediğimiz dikkat çanlarınızı size de çaldırıyor. Mart ayı sizin için tartışmalara neden olacak olaylara zemin hazırlayacak. Bu tip dönemlerde sakin davranmak her zaman hayırlıdır. Kovalar için ayrıca sağlık konusuna da değinmek istiyoruz. Ertelediğiniz bir ameliyatı bu dönemde gerçekleştirebilirsiniz. Kardeşlerinizden mutlu haberler alabileceğiniz bir dönem.

Balık Burcu Mart 2017 Burç Yorumları: Son olarak Balık burcu Mart ayı yorumları ile sizlerleyiz. Venüs retrosu tüm burçlarda olduğu Balık burcunda da dikkat gerektiriyor. Peki Venüs balıkları nasıl etkileyecek. Özellikle sizin burcunuzda maddi konularda etkili olacak venüs retrosu. İyi bir para planlaması ve temkinli iş girişimleri yapmalısınız. Yeni bir ilişkiye başlayacaksanız eğer 15 Nisana kadar karar vermemeniz yararınıza olacaktır. Uzun süreli ilişkilerinizde ise venüs retrosu ile birlikte kısa süreli ayrılıklar yaşayabilirsiniz.

Mutlu aylar diliyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir