Akrep Burcu Eylül 2016 Yorumları

Sevgili akrep burçlarını 2016 yılı eylül ayında neler bekliyor? Akrepler için iş durumu, aşk durumu, sağlık durumu neleri işaret ediyor.  Hemen şunu söylememiz gerekir ki akrepler geride kalan döneme göre daha şanslı ve kısmetli bir döneme giriyorlar. Cesur akrepler bu dönemi oldukça iyi fırsatlara çevirebilecekler.

Akrep burcunu Eylül 2016 iş ve para durumu nasıl olacak?

Eylül ayı akrepler için maaş artışı ve terfilerin söz konusu olduğu bir ay olacak.  Bu dönemde bazı akrepler cesur davranıp girişimci olacak ve sağlıklı yatırımlara imza atacaklar. Yapıkları yatırımlardan olumlu sonuç alacaklarını şimdiden söyleyebiliriz.  Akreplerin bu dönemde işle ilgili motivasyona ihtiyaçları olacaktır. İyi motivasyon daha sağlam işlerin kapısını açacaktır sevgili akrepler.

Akreplerin Eylül 2016’da aşk hayatları nasıl olacak?

Akrepler için oldukça hassas bir ay olacak Eylül. Özellikle aşk hayatlarında incinmeyecekleri şeylerden incinip kafalarına takmayacakları şeylere kafalarını takacakları bir dönem olacak bu dönem. Akreplerin bu dönemde sakin ve mantıklı davranmaları gerekiyor. Zira pire için yorgan yakacakları çok aşikar. Bu dönemde akreplerin geçmişin izlerinden kurtulacakları bir zaman dilimine gireceklerini söylemekte mümkün.

Akreplerin 2016 Eylül’de sağlık durumu nasıl olacak?

Eylül’ü biraz yoğun geçirecek olan akrepler için bu dönem ufak tefek yorgunluk ve stres kaynaklı sağlık sorunlarını da beraberinde getirecek. Akrepler bu dönemi rahat geçirmek için dinlenmeye ve enerji alacakları aktiviteler yapmaya yönlenmelidirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir