Akrep Burcu Özellikleri

Akrep burcu burçlar kuşağı içinde yer alan sır tutma yönü en etkin burçlardan biridir. Ciddi olması ve gergin bir yapıya sahip olması akrep burcunu diğer burçlardan ayıran özellikler arasında yer alır.  Gözlemleme yeteneği oldukça yüksektir. Duyguları tamamen ortadadır. Cömert kişiliğinin yanında oldukça sevimli bir burçtur.

Güven problemi yaşayan akrep burcu insanlara güvenmekte son derecede güçlük duyar. Karşısındaki insanın gerçekten içten olduğuna inanması gerekir. Bu da uzun bir süre gerektirir. Ama bir kez güvendiğinde kendini karşısındakine tamamen açar. Güvendiği insanı engellemez. Her şeyini sunar.

Akrep burcu; insancıl iç güdülerin yıldızı olan Plüton’un etkisinde olan bir burçtur. Hayatlarındaki en önemli nokta tutkulu duygularıdır. Tutkunun ateşi onlar için vazgeçemedikleri bir konumdadır. Yaptıkları her şeye tutkuyla bağlı olmakla birlikte yaşadıkları hiçbir şeyi kolay kolay unutmazlar.

Akrep burcu kendine yalan söylemeyen insanların burcudur. Gerçek ne kadar acı olsa da akrepler bundan kaçmazlar. Bildiklerini ve inandıklarını savunmakta oldukça katıdırlar.

Akrep burcu yeniliğin ve ölümün burcudur. Ölüm  ve yaşam gizemlidir. Gizemli ölüm akrep için her daim çekici olmuştur. Akrepler istekli olmayı ve kendileri ile ilgilenilmesini son derece severler .

Bir akrebi tanımlayacak en iyi kelime “ arzuluyorum’’ dur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir