Balık Burcu 2016 Ağustos Ayı Yorumları

Gezegenlerin sizin birleştiği ve şansınızın açık olduğu ağustos ayı adeta sizin için geliyor sevgili balıklar. Buna göre eğer sizde balık burcunu ağustos ayında neler bekliyor? Diye merak ediyorsanız aşk, iş, sağlık ve para durumunu detaylarıyla aktarmaya devam ediyoruz.

Balık Burcu 2016 Ağustos Ayı İş Durumu

Verimli ve planlı çalışmanızın karşılığını ağustos ayında alıyorsunuz sevgili balıklar. Buna göre  balık burcu ağustos iş durumu açısından son derece başarılı geçecektir diyebiliriz. Tüm şartları göz önünde bulundurup çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız. Hırslı olmanız gözden kaçmıyor ve beklediğiniz terfiyi alıyorsunuz. İş hayatıyla ilgili tüm olumsuz düşüncelerinizi artık geride bırakıyor, riskli adımlar atmaktan kaçınıyorsunuz.

Balık Burcu 2016 Ağustos Ayı Para Durumu

Yaşadığınız olumsuzlukları bir kenara bırakıp işinize odaklanacaksınız. Bu sayede çabalarınızın karşılığını alıp, finansal açıdan güveninizin yükselmesini sağlayacaksınız. Buna göre balık burcu ağustos para durumu oldukça iyi bir durumda olacak ve çizginizin istikrarlı olmasını sağlayacaktır. Çalışmalarınızda verimli olmak için, motivasyonunuzun yüksek olmasına özen gösterin.

Balık Burcu 2016 Ağustos Ayı Aşk Hayatı

Oldukça cazibeli ve çekici olduğunuzu hissettiğiniz bir döneme giriyorsunuz. Buna göre balık burcu ağustos aşk hayatı hareketli bir dönemin içinde olduğunuzun da habercisidir. Birlikteliğinizin daha keyifli ve eğlenceli olması için partnerinizin isteklerine de cevap vermelisiniz. İletişim ağınızın güçlü olması açısından ona duyduğunuz güveni ve beğeniyi göstermeniz gerekiyor. Aksi halde kırıcı davranmak her ikiniz için de yanlış bir karar alınmasına neden olacaktır.

Balık Burcu 2016 Ağustos Ayı Sağlık Durumu

Yaşayacağınız halsizlik ve enerji düşüklüğü biraz canınızı sıkabilir. Buna göre balık burcu ağustos sağlık durumu öncelikle sinirlerinizle alakalı olumsuzluklara meydan vermemeniz konusunda uyarıyor. Doğru ve sağlıklı beslenmek, dinlenmek yorgunluğunuzu alacaktır. Ayrıca zihinsel açıdan da kendinizi koruma atına almalısınız.

Balık Burcu 2016 Ağustos Ayı Genel Yorumu

Öncelikle bilinmelidir ki, son drece hassas olan balık burçları duygularıyla ön plandadır. Fakat ağustos ayı boyunca, enine boyuna düşünüp daha mantıklı kararlar alma aşamasına gelecekler. Buna göre balık burcu ağustos genel yorumu renkli, hareketli, mantıklı bir düşünce yapısıyla devam edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir