Boğa Burcunu Eylül 2016’da Neler Bekliyor?

Boğaları Eylül’de neler bekliyor? Boğa burçları için iş, aşk, para ve sağlık durumu 2016 Eylül’de neleri işaret ediyor?

Boğa burcu iş yaşamı Eylül 2016;

Boğalar için bu ayın iş ve para konusunda biraz sıkıntılı geçeceğini söyleyebiliriz. Boğaları Eylül 2016’da iş yaşamında sancılar bekliyor. Maddi konularda yaşanan bu sıkıntılar ile boğaların Eylül ayını sıkıntılarla geçirmesi muhtemel. Sevgili boğalar sizleri bu ayda riskli işler konusunda uyarmak istiyoruz. Riskli işlerden uzak durun ve yeni riskli işlere girmemeye çalışın. Tabi bu durum mantıklı iş fırsatlarını göz ardı etmenize olanak sağlamasın. Eylül ayının ilk yarısında boğaları daha sıkıntılı maddi konular beklerken, Eylül ayının ikinci yarısında iş ve para konusunda daha rahatlayacaksınız.

Boğa burcu aşk hayatı 2016 Eylül;

Boğa burçlarının iş yaşamında ki gerileme aşk yaşamında yerini tatlı bir soluğa bırakıyor. Son derece yoğun aşk ve duygusallık yaşayacağınız bir ay Eylül. Hal böyleyken yeni aşklarda kapıda. Bu şanslı dönemi doğru insanlar seçerek yönlendirmeniz hayırlı olacaktır. Boğaların bitmekte olan ilişkileri yeniden renk kazanabilir. Burada önemli olan boğa burçlarının ilişkiyi devam ettirme noktasında ki istekleri. Eğer bir boğa ilişkisinin bitmesini istemiyorsa bu dönemi iyi değerlendirmeli diyoruz.

Boğa burcu 2016 Eylül sağlık durumu;

Süre gelen sağlık sorunlarının yavaş yavaş ortadan kalkacağı bir dönem olacak Eylül ayı boğa burçları için. dinlenmeyi denemeli ve sağlıklı beslenmeye önem vermelisiniz sevgili boğalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir