Kova Burcu Kadını

Bugünü de kova burcu kadınlarına ayırıyoruz. Özgürlük düşkünü kova kadınları her daim hayatlarında kişisel özgürlüklerine en ön sırada yer verirler. Siz siz olun bir kova kadınını kısıtlamaya kalkışmayın. Kova kadınları kısıtlandıklarını hissettikleri kişilerden hemen uzaklaşırlar. Bu kişiler ister partnerleri olsun ister arkadaşları olsun bir kova kadınını kıskaca almak yapılacak en son şeydir. Kova burcu kadınlarının değişken bir yapıları vardır. Bunun yanı sıra kova burcu kadınları yetenekleri ile dikkat çekerler. Becerileri fazladır ve kararlıdırlar. Ne yapmak istediklerini bilen ve bu yolda ilerleyen kadınlar kova burcu kadınlarıdır.

Kova burcu kadınları için dostluk önemlidir. Dostlarına ve dostları ile olan ilişkilerine fazlası ile önem veren kova burcu kadınları arkadaşları tarafından fikirlerine ve düşüncelerine önem verilen gruptadırlar. Bir kova kadını omzunda ağladığınız, ne yapmam gerekiyor diye telefonun ucunda fikir sorduğunuz kadındır. Akılcı bir yapısı olması onu olaylar karşısında mantık perdesinden yürümesine neden olur. Fikirleri genellikle doğru ve kalıcıdır.

Kova burcu kadının kişilik özellikleri içinde yalan söylenmesinden nefret etmeleri de yer alır. Bir kova kadını yalandan hiç hoşlanmaz. Karşısında ki insanın kendisine yalan söylediğini fark ederse o kişi ile ilişkisini bitirme noktasına getirir.  Maddi konularda savurgan bir profil izleyen kova kadınları çokta tutumlu bir grup içinde değillerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir