Yengeç Burcu Kadını

Yengeç burcu kadınları nelerden hoşlanır? Yengeç burcu kadını hangi kişilik özelliklerine sahiptir? Astroloji ile ilgilenen ve partnerini daha yakından tanımak isteyenler için bugün konumuzu yengeç burcu kadını özellikleri noktasında seçiyoruz. Yengeç burcu kadını kişilik özellikleri olarak sıcakkanlı bir yapıya sahiptirler. Dürüst ve yalandan hoşlanmayan bir yapıları vardır. Yengeç burcu kadınları iyi niyetli bir yapıya sahiptirler ve kötü niyetli tavırlardan uzak dururlar. Karşısında ki kişinin de kendisi gibi iyi niyetli bir tavır sergilemesini tercih eden yengeç burcu kadını aksi bir surumla karşılaştığı anda büyük hayal kırıklığına uğrar.

Yengeç burcu kadını mantığından yana değil kalbinden yana hareket eder. Duygusal yönü oldukça güçlü olan yengeç burcu kadınları duyguları ne söylerse o yönde hareket ederler.  Romantik anlara bayılırlar ve romantik sürprizler tam onlara göredir.  Gelenekçi bir yapıları vardır. Yengeç burcu kadını yeniliklere çok fazla açık değildir. Ama bu yengeç burcu kadınını çağın gerisinde bırakmaz. Yeniliklere ayak uydurur ama ondan öyle büyük ataklar beklemeyin.

Yengeç burcu kadını aile yaşamına çok düşkündür onun için hayatta her şeyden önce ailesi ve evi gelmektedir. Ailesi ve evi için tüm zamanını harcamaktan çekinmez ve bunu büyük bir fedakarlıkla yapar. Bu burcun kadınları ideal anne profili çizerler. Harika evlatlar yetiştirmek için adeta dişlerini tırnaklarına takarlar. Bir yengeç kadını iyi bir eş ve fedakar bir annedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir