Göz Kapağı Kaldırma Nedir?

Göz kapakları özellikle ilerleyen yaşlarda yer çekimine ve yaşa bağlı olarak gevşeyip sarkmalara davetiye çıkaracaktır. Tıpkı alın ve kaşlarda olduğu gibi son yıllarda gelişen estetik operasyonlarından olan göz kapağı kaldırma trend olmaya devam etmektedir. Gelin bu yazımızda göz kapağı kaldırma nedir öğrenelim. Göz kapakları yılların birikimini ve yorgunluğunu zahmetsizce açığa çıkaracaktır. Bu sayede yorgun görülen göz kapakları düşmeye meyledecek, sizin de kaygı içinde olmanızı sağlayacaktır. Bayanların en önemli estetik bölgesi olan gözlerin daha canlı ve enerji dolu bakmasına engel olan düşük göz kapaklarına kaldırma operasyonu yeterli olacaktır.

Göz kapağı kaldırma nedir?

Kadınların en önemli estetik kaygıları yüzlerinde oluşan sarkmalardır. Bu sayede kendilerine olan güvenleri azalacak, makyaj yaparken bile, kusursuz bir makyajın sınırlarını keşfedemeyecektir. Son yıllarda artan estetik güzelliklerinden biri olan göz kapağı kaldırma bayanların çaresiz gördükleri bölgeye ışık saçmaktadır. Bu sayede genç kalacak ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Her kadının başvuracağı göz kapağı kaldırma işlemi için başvurabilirsiniz.

2 thoughts on “Göz Kapağı Kaldırma Nedir?

  1. slm ismim halil bulut 1984 dogumluyum ben kas hastasıyım hastalıgımdan dolayı göz kapagı düşüklügü var acaba ben estetik yapdırma şansım varmı varsada tekrar sarkma olurmu

  2. Bi arkadaşımda da vardı aynı problem, sanırım o kaldırtmıştı, yeniden bi sarkma olmadı gördüğüm kadarı ile ama siz yinede estetik cerrrahı ile görüşün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir