2017 Yılında Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

2017 yılı burç yorumlarımıza bugün boğa burcu ile devam ediyoruz. Boğa burçlarını 2017 yılında neler bekliyor? 2017 boğa burcu yorumları nedir? Boğa burçlarını 2017 yılında iş, aşk, sağlık durumları bakımından neler bekliyor, hepsi yazımızda yıllık boğa burcu yorumu olarak sizlerle.

Boğa burcu 2017 yılı iş hayatında neler olacak? Boğaların 2017’de para durumu nasıl olacak?

Jüpiter’in altıncı evinizde sizi ziyaret edecek olması, bu yıl özellikle iş hayatınız noktasında size düzen getireceğini anlamına gelmektedir. Bu düzen ile birlikte aynı zamanda hayatınızın her alanında bereketin olacağı da jüpiterin altıncı evinizde olmasının bir diğer olumlu yönü olacaktır.

Bu yıl sekizinci evinize konuk olacak olan satürn sizi biraz zorlayacak. Özellikle iyi yönetemediğiniz durumlarda satürnün ters etkisi ile fazlası ile karşı karşıya kalacağınızı belirtmeliyiz.  Bu konuda sizlere ne gibi tavsiyelerde bulunabiliriz diye düşündüğümüzde, özellikle paranızı iyi yönetmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Boğa burçları bu yıl borçlanıyorken dikkatli olmalılar, maddi konularda dikkat ve düzen boğaların bu yıl kaçınılmazı.

7 Ağustostan sonra iş hayatınızla ilgili bir sonlanma söz konu olabilir.

Venüs gerilemesi yaşanacak. Bu durum iş hayatınızla ilgili bazı sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir.

Boğaların 2017 sağlık durumu;

Boğalar bu yıl sağlık açısından oldukça şanslı olacaklar. Hasta boğalar için tedavilerden olumlu sonuçların alınacağı bir dönem söz konusu iken, hasta olmayan boğalar için bu yıl hastalık öngörülmüyor. Hatta bu konuda boğalar kendilerine hor davransalar bile sağlık konusunda ki şansları bu yıl hasta olmalarına engel olacak gibi görünüyor.

Boğalar 2017’de evlenecekler mi?

Boğaların 2017 aşk, evlilik hayatında neler olacak? Boğaların ilişkilerini 2017’de neler bekliyor?

Mutlu bir ilişki durumu için 2017 yılı boğa burçlarına yeşil ışık yakıyor. Bekar boğalar için bu yıl yeni ilişkiler söz konusu, hatta boğaların evlilik konusunda oldukça şanslı olacakları bir yıl 2017 yılı. Evli boğalar ise ilişkilerinde eğlenceli huzurllu ve mutlu dönemin içine girecekler.

Yeni dostluklar yeni çevreler 26 Şubat takibinde boğa burçlarını bekliyor. Ayrıca ev hayatında önemli bir dönem değişikliği mevcut. Bunu örneklendirmek gerekirse çatınız altında uzun süredir süre gelen bir dönemin sonu gelecek, mesela  ev değişikliği bu konuda örnek gösterilebilir veya evinizde uzun süredir sizlerle birlikte yaşayan bir kişinin sizden uzaklaşması da bu duruma gösterebileceğimiz bir diğer örnek.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir