Boğa Burcu Kadını

Boğa burcu kadını dış görünüşü ile cezb eden kadınlar arasında yer alır. Oldukça güzel bir yapıları vardır ve bu yapı boğa burcu kadını için aşırı bir öz güvene dönüşmüştür. Öz güvenleri yüksek olan boğa burcu kadınları bu öz güvenin karşıda ki kişi tarafından hissedilmesine de önem verirler. Fakat bunu abartılı tavırlarla değil kendinden emin tavırlarla gösterirler. Boğa kadınları erkekler için hayran olunacak kadın sınıfında yer alırlar. Bir boğa kadını etkileyici bir konuşma şekline sahiptir. Oldukça tane tane ve naif konuşurlar. Konuşmaları gayet anlaşılır ve yumuşaktır. Boğa burcu kadınının en etkili silahlarından biri iyi bir konuşmacı olmasıdır.

Kaprisli bir yapıları vardır. Öyle kolay kolay eleştiriye gelemezler. Bir boğa kadınını eleştirirken dikkat etmek gerekir. Çok kolay kırılırlar ve maalesef ki küsebilen bir yapıları vardır. Onlara ilk baktığınızda ne kadar sessiz ve mağrur bir duruşa sahip olduklarını hemen fark edersiniz. Kavgadan, patırtıdan ve gürültüden uzak kalmayı seçmiş olan boğa burcu kadınları bu tip ortamlarda asla rahat edemezler.

Yeni şeylere hemen adapte olamayan boğa burcu kadını yeniliklere zamanla adapte olabilir. Alışkanlıklarını da öyle kolay kolay bırakamaz tam bir bağımlıdır. Arkadaşlarına önem veren bir yapısı vardır. Ebedi dostlukları olur. Yardımseverdir ve kendinden yardım isteyen kişilere hayır demez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir