Yay Burcu Kadını

Entelektüel yönü en güçlü kadın grupları içerisinde yer alır yay burcu kadınları. Kendilerini fazlası ile geliştirmişlerdir ve kültür birikimleri son derece fazladır. Geniş bir profili olan yay burcu kadınları birden fazla konuya ve alana aynı anda ilgi duyabilirler. Bunlarla aynı anda ilgilenip bu konularda bilgi sahibi olabilirler. Yay burcu kadınlarının ilgi duydukları konularda etkin bir bilgi birikimlerinin olduğunun altını çizmeliyiz.

Bu burcun kadınları kolay kırılırlar. Bazen hiç olmadık yerde gereksiz alınganlıklar gösterebilirler. Yay burcu kadını kolay alınır çabuk kırılır. Kendilerini mutsuz eden ortamlardan uzak durmayı tercih eden yay burcu kadını sevilmediğini hissettiği her yerden kaçar. Dostlarına ve dostluklarına karşı fedakarlık yapmaktan kendini alamaz.  Değer görmekten ve değer vermekten fazlası ile hoşlanır.

Yay burcu kadını kişilik özellikleri içerisinde eğlence hayatına düşkünlükleri de yer alır. Eğlenmekten, tatile çıkmaktan bu gibi durumlarda para harcamaktan fazlası ile hoşlanan yay burcu kadınları enerji noktasında da iyi bir profil sergilerler. Onların enerjilerinin kolay kolay bittiğini görmezsiniz.  Her zaman bir yedek enerji depoları vardır. Romantik ve duygusal yapıdadırlar. Sevimli bir kişilikleri vardır. Onlara kızmak neredeyse imkansızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir