Kova Burcunun Taşları

Sevgili okurlarımız burçlara göre şifalı taşlar yazımıza devam ediyoruz. Bugün sizlerle kova burcunun taşları nelerdir bunu öğreneceğiz. Kova burcu su grubuna ait bir burçtur. Kova burcunun taşları ise; ametist, grena ve element olarak gümüştür. Gümüş kova burcu için olmazsa olmazdır.

Kova burcunun şifalı taşları;

Ametist: Mor bir taştır ve kuvars ailesine aittir. Kolye olarak taşınması gereken bir taştır. Kötü enerjiden kişiyi korumakla birlikte, pozitif enerji yansıtan bir taştır.

Grena: Kovayı cesaretlendiren bir taştır grena taşı. Grena taşı bereketi temsil etmekle birlikte kova burçları için bereket getirici bir enerjiye sahiptir. Kolye olarak taşınması faydalıdır.

Gümüş: Kova burcunun taşları yanı sıra taşlar kadar etkili bir elementi vardır ki o da gümüştür. Gümüş kovanın olmazsa olmaz elementidir. Kovanın stresli olduğu dönemlerde mutlaka gümüş bir takı üzerinde bulundurmasında yarar vardır. Özellikle aklı karışık olan kovaların doğru karar vermesi için gümüş elementi son derece etkilidir. Bugün sizlerle kova burcunun  şifalı taşları konusunu işledik. Burçlara göre şifalı taşlar yazılarımızda yeniden birlikte olmak dileği ile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir