1 Ayda 7 kilo Verdiren Diyet

Öncelikle acil verilmesi gereken fazla kiloların 1 ayda 7 kilo diyet listesi ile verilmesi mümkündür. Eğer sizde 1 ayda 7 kilo nasıl verebilirim? Diye merak ediyorsanız, tavsiyelere kulak vermeniz yeterli olacaktır. Aşağıdaki diyet listesini değiştirerek uygulayabilirsiniz. Gün içinde bol miktarda su içmeyi de ihmal etmemelisiniz.

1 Ayda 7 Kilo Verdiren Diyet Listesi

1.gün güne başlarken bir bardak ılık su içilmesi gerekiyor. Daha sonra 1 dilim kepek ekmeği, 1 dilim peynir, domates ve maydanoz tüketilmelidir. Öğle yemeği için bir porsiyon sebze yemeği ve 1 kase yoğurt tüketilmelidir. Akşam yemeğinde ızgara balık veya tavuk diyet listesi içinde yer alır.

2.gün öncelikle yine ılık bir bardak suyun içine çeyrek limon sıkıp içebilirsiniz. Daha sonra 1 adet haşlanmış yumurta, domates ve salatalık tüketebilirsiniz.

3.gün kahvaltı için kepekli tost, domates ve salatalık tüketebilirsiniz. Ayrıca diyet listesi içinde şekersiz çay tüketebilirsiniz. Öğle yemeği için sebze yemeği ve bir kase yoğurt yiyebilirsiniz. Akşam ızgarada pişmiş 2 adet köfte ve yanına bol yeşillikli salata tüketebilirsiniz.

4.gün kahvaltı için 1 adet yumurta ile hazırlanmış yağsız omlet, 1 fincan şekersiz çay ve domates tüketebilirsiniz. Öğle yemeği için 2 adet ızgara köfte ve yanına salata 1 ayda 7 kilo için önerilmektedir. Akşam için bir kase sebze çorbası ve bir kase yoğurt tavsiye edilir.

5.gün 1 fincan şekersiz kahve, bir küçük dilim peynir, 1 adet haşlanmış yumurta tüketebilişiniz. Öğle yemeğinde 1 kase yoğurt çorbası, kabakla hazırlanmış sebze yemeği ve bir kase yoğurt önerilir. Akşam için 100 gr. ızgara tavuk ve yağsız salata tüketebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir