2 Haftada 9 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Kısa sürede verilmesi gereken acil kilolarınız varsa, mutlaka 2 haftada 9 kilo verdiren diyet listesi tavsiyelerine uymanız gerekiyor. Buna göre 2 haftada 9 kilo nasıl verilir? Diye merak ediyorsanız, hemen harekete geçebilirsiniz. Ayrıca yaş ve kuru meyveleri tüketip, protein desteği de alacağınız diyet listesi vücudun ihtiyacını karşılayacaktır.

2 Haftada 9 Kilo Diyet Listesi

1.gün sabah kahvaltısı için 1 bardak ananas suyu, yağsız tost tüketebilirsiniz. Öğle yemeği için 1 kase çorba ve yanına bol salata tavsiye edilir. Akşam yemeği için 1 adet patatesle hazırlanmış salata ve yoğurt diyet listesi arasında yer alır.

2.gün 1 adet elma, 3 adet ceviz ve 2 adet kayısı tavsiye edilir. Ayrıca yanına bir fincan çay veya kahve tüketilmesi yeterli olur. Öğle yemeği 100 gr. haşlanmış et ve yarım porsiyon bulgur pilavı önerilir. Akşam yemeği için 1 porsiyon sebze yemeği, 1 kaşık yoğurt ve 1 dilim kepek ekmeği önerilir.

3.gün kahvaltı için 1 adet ananas ve 2 ceviz tavsiye edilir. Öğle yemeği için sebze yemeği, yoğurt ve pilav tavsiye edilir. Akşam yemeği için 100 gr. kırmızı et, kepekli makarna ve salata diyet listesi içindedir.

4.gün kahvaltı için 1 adet muz, 2 dilim ananas ve 2 adet ceviz tüketilmelidir. Öğle yemeği için 2 adet ızgarada pişmiş köfte ve pilav tavsiye edilir. Akşam yemeği için 1 kase çorba ve yoğurt tavsiye edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir