İbrahim Saraçoğlu Domates Diyeti Listesi

Oldukça popüler olan ve özellikle basen, göbek bölgesinden şikayet edenlerin domates diyeti sayesinde zayıflama hayalleri gerçek olmuştur. Buna göre eğer sizde domates diyeti nasıl yapılır? Diye merak ediyorsanız, vakit kaybetmeden domates diyet listesini sizlerle paylaşalım. Sindirim sistemini harekete geçirecek, bağırsak sorunlarını azaltacak, yağların yanmasını hızlandıracak ve bu sayede zayıflamak için aç kalmaya gerek kalmayacaktır. Buna göre domates diyeti İbrahim Saraçoğlu tavsiyeleri üzerine birçok kişi tarafından uygulanmaya devam eden popüler diyet listesi arasında yerini almıştır.

Domates Diyeti Listesi

Sabah kahvaltısı için 1 dilim çavdar ekmeği, bir küçük dilim beyaz peynir, bir tüm domates, 1 adet haşlanmış yumurta tüketilir.

Öğle Birkaç yaprak marul, bir parça tulum peyniri ve birkaç adet cevizi kasede karıştırın. İçine dilimlenmiş şekilde domates ekleyin. 1 tatlı kaşığı zeytinyağı, 2 yemek kaşığı elma sirkesi ilave edip domates diyeti uygulamasına devam edebilirsiniz.

Akşam bol domates sosuyla hazırlanmış küçük bir porsiyon kepekli makarna tüketilir. Sosu hazırlarken bir adet soğan ve sarımsağı rendeleyip kekik ilave edebilirsiniz. Daha sonra bol domates ekleyip domates diyetine devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir