Başak Burcunun Taşları

Başak burcuna iyi gelen şifalı taşlar ile sizlerle birlikteyiz. Başak burcu toprak grubuna ait olan bir taştır. Kozmik bilime inanan pek çok kişi burcu ile uyumlu olarak şifalı taşlar taşımak ve bu taşların kişi ile uyumundan yararlanmak isterler. Bugün sizler için başak burcuna iyi gelen şifalı taşlar listesi hazırladık. Sizde taşların olumlu enerjisinden yararlanarak burcunuzla uyumlu taşlar hakkında detaylı bilgi sahibi olup, ihtiyacınız olan bir taşı üzerinizde taşımanızda fayda vardır.

Başak burcunun taşları;

Ametist taşı: Mor ve lila renkleri arasında ki görüntüsü ile ametist taşı stresi yok etme özelliği ile tanınır. Ayrıca uykusuzluk sorunu yaşayanlar için ametist taşı son derece faydalıdır. Kullanım alanı boğaz çakrası olmalıdır.

Yeşim taşı: Kadınlara doğurganlık özelliği kazandırdığına inanılan yeşim taşı, bazı ülkelerde kadınların mutlaka üzerinde taşımaları gerektiğine inanılan bir taştır. Yine kişiye psikolojik açıdan dinginlik veren yeşim taşı başak burcu taşları arasında yer alır. Sol elde taşınması uygundur.

Zümrüt taşı: Başak burcuna iyi gelen şifalı taşlar içinde değerli bir taş olarak zümrüt taşı da yer almaktadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir