Yengeç Burcunun Taşları

Yengeç burcunun taşları konusundan herkese merhabalar. Yengeç burcu su grubuna ait burçlardan biridir. Ayın değişikliklerinden son derece fazla etkilenen bir burçtur yengeç burcu. Özellikle dolunay dönemlerinde yengeçler önemli derecede gergin ve zor dönemler geçirirler. Bu tip hallerde yengeç burcu insanlarının şifalı taşlar kullanarak olumsuz halleri bertaraf etmeleri mümkündür. Unutmayın taşlar önemli enerjilere sahiptir ve doğru kullanımı kişiye büyük yararlıdır.Bugün sizlerle yengeç burcuna iyi gelen taşlar hangileridir konusunu işleyeceğiz.

Yengeç burcunun taşları;

Pembe Kuvars: Yengeç burcunun taşları içinde pembe kuvars taşı yer alır. Kuvars ailesine mensup bir taştır. Pembe kuvars taşı sevgiyi temsil eder ve sevgi düşkünü yengeç burçları için önemli bir taştır.

Kuvars: Ayın gergin dönemlerinde bundan en çok etkilenen burç yengeç burcudur. Bu dönemlerde yengeç burcu mutlaka üzerinde kuars taşı bulundurmalıdır.

Ametist: Ametist taşı kişiye önemli bir iç huzur ve dinginlik vermektedir. Nazara ve büyüye karşı ametist taşı bir kalkan vazifesi görür.

Bugün Doğadan Dermanlar okuyucuları ile yengeç burcunun şifalı taşları nelerdir bunları paylaştık. Yeni şifalı taşlar yazılarımızda buluşmak üzere sevgili okurlarımız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir