Zenginlik Getiren Taşlar

Taş para getirim i taşın zenginlikle ne alakası olabilir demeyin! Yüzyıllar boyunca şifalı taşların bu tip durumlar için kullanıldığı genel kabul görmüş bir gerçektir. Para taşı veya zenginlik taşı olarak adlandırılan taşların başında en çok akik taşı gelir. Bolluk bereket taşı olarak da bilinen akik taşı Peygamber Efendimiz tarafından da sık kullanılan bir taş olma özelliğine sahip. Akik taşının bereketi çağırması ve temsil etmesi bundan yıllar önce zengin kişilerin akik yüzükleri taşımalarına sebep olmuştur.

Zenginlik taşı nasıl taşınmalıdır?

Zenginlik taşı olarak bilinen akik cepte veya cüzdanda ya da elde taşınmalıdır. Taşların etki güçleri onların içlerinde barındırdıkları enerjiden gelmektedir. Doğru taşı doğru amaç için ve doğru şekilde kullanırsanız şifalı taşların güçlerinden sizlerde yararlanabilirsiniz.

Hangi renk akik taşı para taşı yani zenginlik taşıdır?

Akik taşı renk yelpazesi geniş bir taştır. Her renk akik taşının bereket ve zenginlik noktasında olumlu etkileri bulunmaktadır.

Para ve zenginlik getiren taş sitrin taşı;

Para ve zenginlik getiren taşlardan bir diğeri de sitrin taşıdır. Bereket taşları arasında yeri olan sitrin taşı aynı zamanda dilek taşı olarak da bilinmektedir. Özellikle bir dileği bir isteği olanlarının kullanmasında fayda olan bir taştır sitrin taşı. Para taşı sitrin açık sarı tonlarında saydamsı bir görünümü olan taştır. Sitrin taşına yüklenen bir diğer anlamlar ise refah taşı, başarı taşı olmasıdır. Her yönü ile dolu bir taş olan sitrin doğa dostları için mucizevi bir taş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir