Haftada 4 Kilo Vermek İçin Diyet Önerisi

Oldukça kısa sürede verilmesi gereken acil kilolarınız varsa, mutlaka diyet listesi uygulayabilirsiniz. Buna göre eğer sizde haftada 4 kilo nasıl verilir? Diye merak ediyorsanız, tavsiyelere uymanız yeterli olacaktır.

Haftada 4 Kilo Verdiren Diyet Listesi

  1. gün 1 dilim kepek ekmeğiyle hazırlanmış yağsız tost, domates, salatalık ve bir fincan şekersiz çay tüketebilirsiniz. Öğle yemeği için bir kase yoğurt çorbası ve yanına salata önerilir. Akşam yemeğinde ızgara köfte, bulgur pilavı ve salata tavsiye edilir.
  2. gün sabah kahvaltısı için 1 adet haşlanmış yumurta, şekersiz kahve veya çay, yanına bir dilim kepek ekmeği tüketebilirsiniz. Öğle yemeği için bol yeşillikle hazırlanmış salata tavsiye edilir. Akşam yemeği için ızgarada pişmiş tavuk, yoğurt veya salata diyet listesi önerileri arasındadır.
  3. gün sabah kahvaltısı için yağsız tost, domates, salatalık ve 4 adet zeytin tüketebilirsiniz. Öğle yemeği için ızgara köfte ve yanına bol salata tüketebilirsiniz. Akşam yemeğinde kereviz ve bulgur pilavı önerilir.
  4. gün kahvaltı için 1 adet haşlanmış yumurta, domates, salatalık ve bir dilim peynir tavsiye edilir. Öğle yemeği için bol yoğurtla hazırlanmış kepekli makarna diyet listesi dahilin de olmaktadır. Akşam yemeği için karışık sebze çorbası ve bol salata önerilir.
  5. gün sabah kahvaltısı için domates, peynir, salatalık, maydanoz ve bir dilim çavdar ekmeği tavsiye edilir. Öğle yemeği için hazırlanmış yoğurtlu ıspanak, akşam yemeği için ise ızgara pişmiş balık ve roka salatası tavsiye edilir.
  6. gün sabah kahvaltısı için 1 adet haşlama yumurta, 1 fincan şekersiz çay, 1 dilim peynir ve 1 dilim kepekli ekmek tüketebilirsiniz. Öğle yemeği için bir kase karışık sebze çorbası ve yanına yoğurt önerilir. Akşam yemeği için 100 gr. ızgara tavuk ve yanına salata diyet önerileri arasındadır.
  7. gün 1 porsiyon müsli ve içine süt ekleyebilirsiniz. Öğle yemeği için bir tabak sebze yemeği ve bulgur pilavı önerilir. Akşam yemeği için bir kase çorba, 2 adet ızgarada pişmiş köfte ve yanına salata önerilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir