Şeyda Coşkun Zayıflatan Salata

Öncelikle bilindiği gibi zayıflatan salata diyet listelerinin vazgeçilmez besin kaynakları arasındadır. Eğer sizde zayıflatan salata ile kilo vermek istiyorsanız Şeyda Coşkun zayıflatan salata tarifleri yol gösterecek, ideal kilonuza ulaşmanızı sağlayacaktır. Az kalori barındıran ve uzun süre tok tutan zayıflatan salata tarifleri sayesinde hızlı kilo vermek kaçınılmaz olacaktır.

Zayıflatan Salata Diyeti

Sabah

Bir adet büyük domates ve yarım avakado ile zayıflatan salata hazırlanabilir. İçi oyulmuş olan domatesin içine, küp doğranmış avakadoyu ekleyelim. Üzerine nane ve pul biber ekleyip tüketebilirsiniz.

Öğle

Fasulye, mercimek ve nohutu haşlayın. Daha sonra içine tere, kuzu kulağı, roka ve tere otu ekleyip karıştırın. Üzerine haşlanmış olan mercimek, fasulye ve nohutu ilave edebilirsiniz. İçine limon sıkıp zayıflatan salata tüketilir.

Akşam

Yarım marulu doğrayıp, dere otu ve doğranmış maydanozu ilave edin. İçine yağsız 3 kaşık yoğurt ve nane ilave edin. Ayrıca zayıflatan salata yanına 100 gram derisiz tavuk göğsünü haşlayıp ilave edebilirsiniz.

Ayrıca canınız tatlı istediği zaman, yoğurdun içine tarçın ilave edip tüketebilirsiniz. Gün içinde meyveli yoğurt tüketmek de zayıflamak için ideal besinler arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir