1 Ayda 9 Kilo Verdiren Diyet

Kısa sürede sağlıklı bir şekilde verilmesi gereken fazla kilolarınızı 1 ayda 9 kilo verdiren diyet listesi ile verebilirsiniz. Buna göre eğer sizde 1 ayda 9 kilo nasıl verebilirim? Diye merak ediyorsanız, tavsiyeleri uygulamanız yeterli olacaktır.

1 Ayda 9 Kilo Verdiren Diyet Listesi

1.gün 1 dilim kepek ekmeği, 1 dilim beyaz peynir, domates ve salatalık tavsiye edilir. Öğle yemeği için 1 adet tavuk baget ve yanına salata tüketebilirsiniz. Akşam yemeği için 1 dilim kepek ekmeği, bir kase sebze yemeği ve yanına bulgur pilavı önerilmektedir.

2.gün bir kase müsli ve içine yağsız süt tüketmelisiniz. Öğle yemeği için bir dilim çavdar ekmeği, bir porsiyon sebze yemeği ve yanına bulgur pilavı önerilir. Akşam yemeği için bir kase yoğurt çorbası ve bir porsiyon bol yeşillikli salata diyet listesi önerileri arasındadır.

3.gün sabah kahvaltısı için bir fincan kahve veya şekersiz çay, bir adet çavdar ekmeğiyle hazırlanmış tost, domates tüketebilirsiniz. Öğle yemeği için bir kase ızgarada pişmiş köfte ve yanına bol salata diyet programı dahilindedir. Akşam yemeği için bir kase çorba ve yanına yoğurt önerilir.

4.gün sabah kahvaltısı için bir bardak süt, 2 adet ceviz, 3 adet badem ve 2 adet kuru kayısı önerilir. Öğle yemeği için bir kase yoğurt çorbası ve yanına salata tüketebilirsiniz. Akşam yemeği için ızgarada pişmiş balık veya tavuk, yanına bol salata tüketebilirsiniz.

5.gün sabah bir bardak sütle hazırlanmış müsli önerilir. Öğle yemeğinde ızgarada pişmiş balık ve yanına bol salata tüketebilirsiniz. Akşam bir porsiyon sebze yemeği ve yanına yoğurt tavsiye edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir