Göbek İncelten Yağ Yakan Tarif

Eğer sizde göbek bölgesinden şikayetçi iseniz, yağ yakan tarif sizler için oldukça uygundur. Buna göre sizde göbek incelten yağ yakan tarif nasıl hazırlanır? Diye merak ediyorsanız, tavsiyelere kulak vermeniz yeterli olacaktır. Gözle görülür derecede göbekte incelme olacak, yağ yakan tarif kısa sürede etkisini gösterecektir.

Göbek İncelten Yağ Yakan Tarif Nasıl Hazırlanır?

1 adet avakado, 2 yemek kaşığı bal, 2 yemek kaşığı kakao, 1 adet muz ve 1 su bardağı yağsız süt ile göbek incelten yağ tarifi hazır hale gelecektir. Muz ve avakadoyu blendırdan geçirip, içine diğer malzemeleri ilave edin. Daha sonra göbek incelten tarifi içebilirsiniz. Karışımı sabah kahvaltısından önce tüketmeniz önerilmektedir. Ayrıca başka bir tarif de oldukça etkili şekilde göbek yağı eritmektedir.

2 litre kaynamış kızılcık suyu, 1 tatlı kaşığı dövülmüş zencefil, 1 çay bardağı taze sıkılmış portakal suyu, 1 tatlı kaşığı tarçın, 1 tatlı kaşığı dövülmüş ceviz ve yarım çay bardağı limon suyu göbek incelten karışım olmaktadır. Tüm malzemeleri karıştırıp kaynatın ve soğutun. 10 gün boyunca taze hazırlanmış göbek incelten yağ tarifi etkisini göstermeye başlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir