Balık Burcunun Taşları

Balık burcunun taşları ametist taşı, firuze taşı ve pembe kuvars taşıdır. En hassas ve duygusal burçlardan biridir. Balık burcu su grubuna ait bir burçtur. Balık burcu bilindiği üzere hayal kurma eğilimi son derece fazla bir burçtur. Fakat balık burcunun bu özelliği doğa ile iyi bir kozmik enerji oluşturarak balık burcunun zamanla hayalini gerçekleştirmesine olanak sağlamaktadır.Gelin şimdi birlikte balık burcunun şifalı taşları nelerdir birlikte inceleyelim.

Balık burcunun taşları;

Ametist taşı: Balık burcu ametist taşını kolye olarak boynunda taşımalıdır. Açık veya koyu mor renkli ametist taşını kolye olarak taşımayı düşünebilirsiniz.

Pembe kuvars: Sevgi taşıdır ve mutlaka balık burcunun üzerinde taşıması gereken bir taştır. Bulunduğunuz ortamlara pembe kuvars taşı koymanız son derece etkilidir.

Firuze: Balık burcunun en etkili taşı firuze taşıdır. Firuze taşını kolye olarak kullanılması balık burcu için faydalıdır. Şans getiren bir taştır ve nazardan korur. Firuze taşı uğuzsuzluklara karşı etkilidir ve balık burcu için olmazsa olmazdır. Bugün siz değerli okurlarımızla balık burcunun taşları konusunu işledik yeni şifalı taşlar ile bir araya gelmek dileğiyle, görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir