1 Ayda 12 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Oldukça kolay kilo verme yöntemi arasında olan diyet listesi sayesinde 1 ayda 12 kilo vermek kaçınılmaz olacaktır. Buna göre 1 ayda 12 kilo nasıl verilir? Diye merak ediyorsanız, tavsiye edilen diyet listesi doğru tercihiniz olacaktır.

1 Ayda 12 Kilo Diyet Listesi

1.gün mevsim meyvelerinden oluşan bir meyve tabağı hazırlayıp tüketebilirsiniz. Öğle yemeği olarak ızgarada pişmiş hellim peyniri, ızgarada pişmiş kabak ve çok az şekerle hazırlanmış limonata tavsiye edilir. Akşam yemeği için brokoli veya karnabahar salatası ile yanında kepekli makarna diyet listesi önerileri arasındadır.

2.gün yarım bardak yağsız süt 1 kase müsli ile karıştırılıp tüketilir. Öğle yemeği için ızgarada pişmiş 2 adet köfte, domates ve biber tavsiye edilir. Yanına yoğurt veya ayran tavsiye edilir. Akşam yemeğinde kereviz yemeği, bulgur pilavı ve yoğurt 1 ayda 12 kilo diyeti içinde önerilir.

3.gün 1 adet haşlanmış yumurta, 2 kibrit kutusu büyüklüğünde peynir, domates ve zeytin tavsiye edilir. Öğle yemeği bol yeşillikli salata, bulgur pilavı tüketebilirsiniz. Akşam yemeği için 100 gr. peynirle ve 1 adet yumurta ile hazırlanmış omlet tüketebilirsiniz.

4.gün 2 adet haşlanmış yumurta, yeşil zeytin, 1 fincan şekersiz çay önerilir. Öğle yemeği için peynir salatası önerilir. Akşam ızgarada pişmiş balık ve roka salatası diyet programı arasında yer alır.

5.gün dereotuyla hazırlanmış omlet, bir fincan şekersiz çay tüketebilirsiniz. Öğle yemeği için bol yeşillikle hazırlanmış tavuk salatası önerilir. Akşam yemeği için 2 adet ızgara köfte ve bol salata önerilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir