Elma Diyeti Listesi İle Kilo Verin

Son derece sağlıklı ve besleyici olan elma diyeti ile hem tok kalacak, hem de ideal vücut ölçülerinize kavuşacaksınız. Buna göre eğer sizde elma diyeti ile nasıl kilo verebilirim? Diye merak ediyorsanız, uygulamanız gereken adımlar vardır. İsminden de anlaşılacağı gibi elmayı baz alarak uygulanacak oldukça pratik bir diyet listesi olmaktadır.

Elma Diyeti Listesi

1.gün

Kepek ekmeğiyle hazırlanmış bir yağsız tost ve bir fincan şekersiz yeşil çay içebilirsiniz. Kahvaltıdan 1 saat sonra istediğiniz kadar yeşil elma tüketebilirsiniz. Gün için de sınırsız elma yeme hakkına sahipsiniz.

2.gün 2 adet haşlanmış yumurta ve 1 dilim kepek ekmeği önerilir. Aynı şekilde gün içinde sınırsız elma tüketebilirsiniz.

3.gün 3 adet zeytin, 1 dilim kepek ekmeği, yağsız beyaz peynir, salatalık, domates elma diyeti listesi içinde yer alır. Aynı zaman da gün boyu dilediğiniz kadar yeşil elma yiyebilirsiniz. Bu uygulama sonrasında vücudunuzdaki fazla kiloların azaldığını görebileceksiniz. Tabi gün içinde bol bol su içmeyi de ihmal etmemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir