Ayda 8 Kilo Vermek İçin Diyet Listesi

Sağlıklı bir yaşam için öncelikle fazla kiloları atmanız gerekmektedir. Eğer sizde ayda 8 kilo nasıl verilir? Diye merak ediyorsanız, tavsiyelere uymanız yeterli olacaktır.

Ayda 8 Kilo Diyet Listesi

  1. gün 1 dilim kepek ekmeği, 1 dilim beyaz peynir, 4 adet zeytin, domates, salatalık ve bir fincan şekersiz çay tüketebilirsiniz. Öğle yemeği için 1 adet tavuk butu ve yanına bir kaşık bulgur pilavı ile salata önerilir. Akşam yemeği için 1 kase çorba, 1 kase yoğurt diyet listesi önerileri arasındadır.
  2. gün bir bardak ılık şekersiz süt, 1 adet haşlanmış yumurta, maydanoz, domates tavsiye edilir. Öğle yemeği için sebze yemeği, bir kaşık bulgur pilavı, yağsız yoğurt tavsiye edilir. Akşam yemeği için bir kase çorba ve salata tavsiye edilmektedir.
  3. gün sabah kahvaltısı için bir dilim kepek ekmeği ile hazırlanmış tost, domates, salatalık ve bir fincan şekersiz çay içebilirsiniz. Öğle yemeği için ızgara pişmiş balık ve roka salatası tavsiye edilir. Akşam yeşil salata, 1 dilim kepek ekmeği ve bir kase çorba içilmesi diyet listesi içinde tavsiye edilir.
  4. gün 3 adet badem, 2 adet ceviz, 2 adet kayısı ve 1 bardak ılık süt tavsiye edilir. Öğle yemeği için 1 kase çorba ve yanına yoğurt önerilir. Akşam yemeği için ızgarada pişmiş sebze yemeği ve yanına kepekli makarna tüketebilirsiniz.
  5. gün mısır gevreği ve yağsız süt ile güne başlayabilirsiniz. Öğle yemeği için 3 adet ızgara köfte ve bol yeşillikli salata tavsiye edilir. Akşam yemeği için çorba ve salata önerilir.
  6. gün 1 bardak taze sıkılmış portakal ve greyfurt suyu, yanına yağsız hazırlanmış tost tüketebilirsiniz. Öğle yemeği için bol yoğurtlu makarna diyet listesi önerileri arasındadır. Akşam yemeği için haşlanmış patates salatası ve yanına yoğurt tavsiye edilir.
  7. gün 1 adet haşlanmış yumurta, 1 fincan şekersiz çay, 1 adet kepek ekmeği, domates ve salatalık tüketebilirsiniz. Öğle yemeği için bir kase çorba ve yanına bol salata önerilir. Akşam yemeğinde 100 gr. ızgarada pişmiş tavuk göğsü ve yanına bol salata tavsiye edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir