Ender Saraç Şok Diyet

Verilmesi gereken acil kiloların kısa zamanda şok diyet yardımıyla vücuttan atılması kaçınılmazdır. Verilen Ender Saraç şok diyet önerileri dışına çıkılmadan, 7 gün boyunca aynı besinleri tüketerek kilo vermek kaçınılmaz olacaktır. Mucize etkisi gösteren ve kilo verme sürecini hızlandıran tavsiyeler sayesinde, fazla yağlardan kurtulmuş olacaksınız. Eğer sizde Ender Saraç şok diyet zayıflatır mı? Diye merak ediyorsanız, oldukça başarılı sonuçlar yakaladığını belirtmek istiyoruz.

Ender Saraç Şok Diyet Listesi

Sabah

Güne başlarken öncelikle bir bardak ılık su içilmesi gerekiyor. Daha sonra şekersiz bir fincan yeşil çay, 3 adet haşlanmış yumurta ve bol yeşillik diyet listesi başlangıcıdır.

Ara öğün

Bir bardak yağsız süt ve içine 1 avuç mısır gevreği koyup tüketebilirsiniz.

Öğle

Alternatifler arasında her güne yayabileceğiniz ton balıklı yeşillikli salata, tavuklu salata veya 100 gram ızgara et şok diyet listesi kapsamında yer alır.

Ara öğün

Bir fincan şekersiz yeşil çay, 2 adet diyet bisküvi önerilir.

Akşam

Yağsız hazırlanmış mevsim sebzelerinden oluşan bir kase çorba tüketebilirsiniz. Yanına bol yeşillikli salata veya yağsız tercih edilmiş haşlanmış veya çiğ sebze şok diyet listesi önerileri arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir