1 Ayda 10 Kilo Verdiren Diyet

Fazla kiloların sağlıklı bir şekilde vücuttan atılması için 1 ayda 10 kilo vermeniz diyet listesi ile mümkün olacaktır. Eğer sizde 1 ayda 10 kilo nasıl verilir? Diye merak ediyorsanız, tavsiyelere uymanız yeterli olacaktır.

1 Ayda 10 Kilo Verdiren Diyet Listesi

1.gün

İlk gün vücudu biraz zorlayan bir diyet listesi olmasına karşılık, son derece başarılı sonuçlar verecektir. Öncelikle bol su içmeli, bol meyve ve sebze tüketebilirsiniz.

2.gün

Gün içinde kahvaltı öğünü dahil olmak üzere sınırsız meyve tüketimi yapabilirsiniz. Ayrıca yanında bol su içip lifli sebzelerden yiyebilirsiniz.

3.gün

Güne başlarken 1 kibrit kutusu peynir, bir fincan ılık çay, 1 adet haşlanmış yumurta, domates, salatalık tüketebilirsiniz. Öğle yemeğinde bol yeşillikli salata ve bir kibrit kutusu beyaz peynir. Akşam yemeği için 100 gr. ızgara tavuk ve bol yeşillikli salata önerilir.

4.gün

1 kibrit kutusu peynir, 1 adet haşlanmış yumurta tüketilir. Öğle yemeğinde ise ton balıklı salata tavsiye edilir. Akşam ise 2 yumurta ile hazırlanmış omlet 1 ayda 10 kilo vermek için ideal bir diyet programı olmaktadır.

5.gün

Kahvaltı için 1 adet haşlanmış yumurta, 1 dilim beyaz peynir önerilir. Öğle yemeği için bol yeşillikli salata önerilir. Akşam yemeğinde 100 gr. tavuk göğsü ve bol salata tavsiye edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir