Reiki Nedir ?

Reiki son zamanların en gözde psiko terapi yöntemlerinden biri. Evrende var olan enerjiyi etrafımızda toplayarak kendimizi daha güvenli daha huzurlu hissetmemizi sağlayan bir yöntem..

Reiki bir tıp tedavisi yöntemi olmayıp ancak tıp dünyasının tedavilerine destek olsun diye kullanmaya başladıkları bir ruhsal terapidir de diyebiliriz. Ruhsal ve bedensel gerginliklerimizden kurtulmamızda bize destek veren çağımızın psikoterapisidir. Tamamen odaklanmaya dayalı pozitif düşünceleri kendimize çekmeye yönelik bir uygulama.  Birçoğumuzun içinde bulunduğumuz kötü durumlardan nasıl kurtulacağımızı bilemediğimiz dönemleri olmuştur. Başvurduğumuz ilaçların bizi iyileştirdiğini bilsekte yine de vücudumuzda yan etkileri vardır.  İşte reiki sayesinde hem ruhumuzu hem bedenimizi olumsuzluklardan kurtarıp hem de sağlımıza yan etkisi olan hiç birşey yapmamış olucaz. Artık dünyada birçok doktor hastalarını tedavi ederken reikiye başvurmaktadır.  Reiki asla bir yan etkisi olmayan veya geçici etkileri bulunmayan bir yöntem.

Ruhsal enerjimizi evrenin bize yolladığı olumlu enerjiyle birleştirerek hayata karşı duruşumuzu daha kuvvetli hale getirmenin tam zamanı. Öyle ki günümüzde birçok kişi reiki sayesinde hayatına dinginlik ve huzur getirmeyi başarmıştır. Neden onlardan biri de biz olmayalım ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir